Hoe mogen we je helpen?
We zijn voor je bereikbaar via:

0546-671075 info@bloemendalhypotheken.nl

Wie zijn wij?

Jan Huisjes

J.H. Huisjes (Jan)

Hypothecair Planner en             
Financieel Adviseur

M 06 - 55 57 70 12

E  huisjes@bloemendalhypotheken.nl

Gert ter Steeg

G.J. ter Steeg (Gert)

Financieel Adviseur

M 06 - 55 81 55 20

tersteeg@bloemendalhypotheken.nl

Hester Vos-Boldewijn

H. Vos-Boldewijn (Hester)

Hypothecair Planner en 
Financieel Adviseur

T 0546 - 67 10 75

E vos@bloemendalhypotheken.nl

Anja Reedijk - Dunnewind

P. Reedijk-Dunnewind (Anja)

Adm. medewerkster

T 0546 - 67 10 75

E reedijk@bloemendalhypotheken.nl

Patricia Slot - Pekel

P. Slot - Pekel (Patricia)

Ass. hypotheek adviseur

T 0546- 67 10 75

E slot@bloemendalhypotheken.nl

Christine Klaren - Schut 

C. Klaren - Schut (Christine)

Hypothecair Planner en
Financieel Adviseur

T 0546 - 67 10 75

E klaren@bloemendalhypotheken.nl

Milou Nijkamp

M. Nijkamp (Milou)

Commercieel medewerker

T 0546 - 67 10 75

E nijkamp@bloemendalhypotheken.nl

 

Hypotheek rente-alarm. Zo blijf je automatisch op de hoogte
meer informatie
Hypotheek oversluiten. Wat levert dat op?
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie